top of page
Profilová fotka Miss Bibi

Miss Bibi - Make-up artist

Tento netradiční nickname a později umělecké jméno Miss Bibi, vznikl před lety na taneční půdě. V 5ti letech jsem se poprvé dostala k tanci a později procestovala celý svět. Dostala se na nejrůznější stage, tv shows, natáčení videoklipů, filmů a fashon shows. díky této 25ti leté praxi jsem nabrala spoustu zkušeností a inspirace ze světa make-upu, hair designu a stylingu.

S radostí jsem si tedy doplnila svoje zkušenosti a informace v MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE a zvolila si tak svoji další uměleckou dráhu a profesi jako Make-up artist & Hair stylist.

Po třech letech praxe a vzdělávání se, jsem společně s moji kolegyní a tehdejší managerkou BOBBI BROWN, založila první Make-up agenturu pro všechny profesionály v ČR. Czech Make-up House momentálně zastřešuje 40 profíků po celé ČR a vytváří tak novou a pohodlnější službu pro všechny klienty i MUAH.

Moje přísloví: "Každý člověk je krásný uvnitř, pokud si tuto krásu uvědomujete, já vám ji na povrch jen zvýrazním"

 

Ať máte už jakékoliv přání, vždy si s vámi popovídám a najdeme společně tu nejlepší cestu, tak aby jste se citíli příjemně, krásně a naprosto jedinečně!

Nebojím se extrémů, barev, ale i takový nude make-up může být naprostu oslňující...

 

Těším se na Vás!

bottom of page